Nawierzchnie w szlachetnym wydaniu

Producenci
Jak dobrać kolor gresu?
Jak dobrać kolor gresu?

Gres stosowany jest powszechnie do wykańczania powierzchni zewnętrznych. Może zdobić elewację, a także posadzki przed domem czy na tarasie. Ze względu na swoje walory użytkowe i estetyczne stanowi dużą ozdobę. Aby jednak pozytywnie wpływał na wygląd przestrzeni, powinien być właściwie dopasowany do innych elementów wykończeniowych. Podpowiadamy, jak dobrać kolor gresu.

 

czytaj całość »
Jak czyścić gres?
Jak czyścić gres?

Gres to bardzo popularny materiał budowalny stosowany do wykańczania przestrzeni zewnętrznych. Z powodzeniem zastępuje on kostkę brukową na podjazdach i zapewnia etyczną i trwałą podłogę na tarasach i balkonach. Wśród jego licznych zalet wymienia się również łatwość utrzymania czystości, co sprawia, że jego pielęgnacja nie jest w żaden sposób uciążliwa dla użytkownika. Aby jednak zapewnić sobie najlepszy efekt podczas usuwania zabrudzeń, warto wiedzieć, jak czyścić gres.

czytaj całość »
Zalety płytek gresowych
Zalety płytek gresowych

Podczas każdej budowy czy remontu najbardziej wyczekiwanym momentem jest etap wykańczania. To on decyduje bowiem o efekcie końcowym i pozwala cieszyć się wymarzoną aranżacją zarówno wnętrza, jak i przestrzeni zewnętrznych. Nie dziwi więc fakt, że inwestorzy bardzo dużą wagę przykładają do wyboru materiałów wykończeniowych. Chcą dokładnie poznać ich zalety, aby znaleźć produkt, który zadowoli ich nie tylko estetyką, ale zapewni także trwałość na lata. W tym kontekście bardzo dużą popularnością cieszą się płytki gresowe, które są wykorzystywane przede wszystkim do wykańczania podłóg. Dowiedz się, jakie są ich największe zalety.

 

czytaj całość »
Jak stworzyć wymarzony taras dzięki płytkom gresowym?
Jak stworzyć wymarzony taras dzięki płytkom gresowym?

Taras to bardzo ważne miejsce na mapie całego domu. Na ogół jest przedłużeniem salonu i zapewnia kontakt ze światem zewnętrznym. Dzięki niemu można odpocząć na świeżym powietrzu, ciesząc się kontaktem z naturą. To przestrzeń umożliwiająca wypoczynek, szczególnie w wiosenne i letnie dni. Nie dziwi wiec fakt, że właściciele nieruchomości, przywiązują dużą wagę do jego urządzenia. I choć możliwości na aranżację jest wiele, szczególną popularnością cieszy się gres. Z naszego artykułu dowiesz się, jak stworzyć wymarzony taras dzięki płytkom gresowym.

czytaj całość »
Jakie płytki gresowe do garażu?
Jakie płytki gresowe do garażu?

Garaż to pomieszczenie użytkowe, dlatego też niektórzy nie przywiązują zbyt dużej wagi do jego wyglądu. Nie jest to jednak słuszne podejście, ponieważ aranżacja tej przestrzeni może mieć bardzo duży wpływ nie tylko na funkcjonalność, ale także na estetykę. Jako że najczęściej jest to pierwsze miejsce, do którego trafiamy po powrocie do domu, dobrze jest, aby było urządzone ze smakiem i zapewniało łatwość w utrzymaniu czystości. Z tego powodu świetnym materiałem wykończeniowym, który sprawdza się w garażu jest gres. Z naszego artykułu dowiesz się, jakie płytki gresowe najlepiej wybrać do garażu.

czytaj całość »
Kiedy sprawdzą się płytki gresowe drewnopodobne?
Kiedy sprawdzą się płytki gresowe drewnopodobne?

W aranżacji przestrzeni zewnętrznych liczy się przede wszystkim trwałość i funkcjonalność materiałów. Oprócz tego duże znaczenie ma także estetyka. Wiele osób ceni sobie klasyczny wygląd drewna, nie ma jednak ochoty na regularne czynności pielęgnacyjne, które są niezbędne, aby zachować je przez lata w dobrym stanie. Istnieje jednak łatwe rozwiązanie tego problemu w postaci płytek gresowych drewnopodobnych, które łączą w sobie naturalny urok drewna z trwałością i odpornością gresu. Dowiedz się, w jakich zastosowaniach zewnętrznych sprawdzą się płytki gresowe drewnopodobne.

czytaj całość »
Płytki gresowe – co to?
Płytki gresowe – co to?

Każda budowa czy remont wiąże się z koniecznością wybrania materiałów wykończeniowych. Na ogół nie jest to proste zadanie, ponieważ asortyment jest naprawdę ogromny. Trzeba zatem zastanowić się, na czym przede wszystkim warto się skupić. Z doświadczenie sprzedawców materiałów budowalnych wynika, że inwestorzy poszukują rozwiązań trwałych i funkcjonalnych, a jednocześnie estetycznych. Z tego powodu bardzo dużą popularnością cieszą się płytki gresowe. Z naszego artykułu dowiesz się, co to takiego.

czytaj całość »
Dlaczego płyty gresowe to najlepszy materiał do budowy tarasu

Płyty gresowe na taras to doskonałe rozwiązanie, które łączy w sobie estetykę, trwałość i łatwość utrzymania. Gres jest materiałem ceramicznym, charakteryzującym się wyjątkową wytrzymałością na warunki atmosferyczne, co sprawia, że doskonale sprawdza się na zewnątrz budynków. Oto kilka istotnych informacji na temat płyt gresowych na taras.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl