Nawierzchnie w szlachetnym wydaniu

Producenci
Współpraca

Współpracuj z nami!


Nasza firma jest otwarta na współpracę z wykonawcami odpowiedzialnymi za realizację tarasów, podjazdów i ścieżek przydomowych. Chętnie nawiążemy współpracę również z potencjalnymi dystrybutorami płyt grysowych, projektantami oraz architektami.

Partnerstwo w branży tarasów gresowych

Z naszej strony oferujemy ekskluzywne produkty o wysokiej jakości, fachowe doradztwo oraz korzystne warunki współpracy. Firmy, które już nam zaufały, są dziś naszymi stałymi partnerami biznesowymi. Zależy nam na tworzeniu kolejnych, równie efektywnych relacji z firmami budowlanymi.

Profesjonalne rozwiązania tarasowe dla firm

Nasza firma to dostawca płyt gresowych dla wykonawców, którzy zajmują się budową i montażem tarasów czy altanek ogrodowych. Oferowane przez nas płyty gresowe mogą być również wykorzystywane do budowania podjazdów, przydomowych chodników czy alejek w nowoczesnych ogrodach. Proponujemy partnerstwo w branży tarasów gresowych zarówno przedsiębiorcom działającym na rynku lokalnym, jak również firmom zajmującym się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych na dużą skale.

Współpraca w zakresie nowoczesnych rozwiązań tarasowych

Nasza firma na bieżąco śledzi najnowsze trendy oraz innowacyjne technologie w zakresie montażu i budowy tarasów. Ta otwartość na nowe rozwiązania w branży sprawia, że w naszej ofercie znajdują się produkty wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie oraz odpowiadające najnowszym trendom w projektowaniu krajobrazu.

Ekskluzywne rozwiązania gresowe dla biznesu

Dostarczamy również płyty gresowe na potrzeby projektów komercyjnych takich jak hotele, restauracje czy centra handlowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że takie inwestycje z racji późniejszego stopnia eksploatacji wymagają zastosowania produktów o najwyższej jakości i wytrzymałości oraz o estetycznym i nowoczesnym wzornictwie. Nasza firma dla wykonawców dużych projektów budowlanych oferuje hurtowe dostawy płyt gresowych oraz materiałów i narzędzi niezbędnych do ich montażu.

Współpraca z dystrybutorami płyt gresowych

Nasza oferta skierowana jest również do firm, które są zainteresowane dystrybucją czy eksportem naszych produktów. Dla naszych partnerów oferujemy korzystne rabaty za współpracę, a także szeroki dostęp do naszej oferty sklepowej. Firmy, które na co dzień z nami współpracują, cenią sobie biznesowe partnerstwo za korzystne warunki, szybką realizację dostaw oraz przejrzyste zasady współpracy.

Oferta współpracy dla architektów i projektantów krajobrazu

To z kolei nasza propozycja współpracy skierowana do profesjonalistów zajmujących się aranżacją zewnętrznej przestrzeni. Powinna ona szczególnie przypaść do gustu architektom, którzy poszukują nowoczesnych i ekskluzywnych płyt gresowych do swoich projektów. Dostęp do specyfikacji, rysunków technicznych oraz wzorników naszych produktów – to możemy zaoferować architektom i projektantom, którzy chcą skorzystać z produktów firmy do tworzenia swoich projektów.

Jeżeli więc posiadasz własną firmę i interesuję Cię B2B współpraca w branży gresowej, to koniecznie skontaktuj się z nami. Wspólnie wypracujemy warunki partnerstwa, które będą korzystne dla obu stron.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl